Select Page

Єдиний Представник

Бути на крок попереду конкурентів — це просто, адже завдяки кавовим машинам Franke ви задаєте нові стандарти смаку та аромату кави. Ваш ресторан запам’ятають, як гостинне та смачне місце завдяки правильно приготованій у кавовій машині Franke каві. Інформація про дату формування довідки та її реквізити фіксується у Реєстрі. Додамо, що організатори турніру через спеку перенесли на завтра 21 матч програми 17 січня. Зазначимо, під кінець третього сету матч було перервано медичним тайм-аутом через високу температуру повітря. Щоосені видання NV публікує рейтинг найзаможніших людей України.

Довідка, видана до 20 червня 2016 року, яка не скасована і строк дії якої не закінчився, є дійсною та діє безстроково, крім випадків, передбачених статтею 12 Закону. Видача довідки здійснюється в паперовій формі на аркушах паперу форматом А4 (210 х 297 міліметрів) без використання спеціальних бланків або в електронній формі. Міжнародний Фонд "Відродження" забезпечує інституційну підтримку редакції LB.UA у межах програми "Соціальний капітал". Матеріали виготовлені в в рамках підтримки відображають позицію авторів і не обов'язково збігаються з позицією Міжнародного Фонду "Відродження". Засновник компанії Firefly Aerospace та ряду інших космічних підприємств  став єдиним представником космічної галузі у списку.

Наші студентки презентували свої напрацювання в цьому напрямку, розповідали про наші наукові школи», – з гордістю говорить Аліна Ткаченко, кандидатка технічних наук, директорка Навчально-наукового Інституту денної освіти ПУЕТ. Для Полтавського університету економіки і торгівлі є сталою практика, коли студенти проходять стажування https://www.056.ua/list/453929 за кордоном. Одна з останніх навчальних поїздок  до Литви  студенток і викладачки кафедри технологій харчових виробництв та ресторанного господарства ПУЕТ відбулася в рамках програми ЄС «Стале виробництво – стале навколишнє середовище»,  організованої  Клайпедським державним університетом прикладних наук (Литовська Республіка).

Для України, екологія якої постраждала під час війни, це – питання виживання і розвитку. ⇒ Заповнити заяву про взяття на облік в електронній формі, яка формується автоматично. Довідка про внесення інформації до Реєстру та видані документи складається у формі витягу з Реєстру та видається протягом трьох робочих днів з дня подання заяви. У перший тиждень російської війни проти України компанія  EOS Data Analytics (EOSDA) звернулася до організацій, які працюють із дистанційним зондуванням Землі, з проханням надати актуальні знімки України та Східної Європи у режимі реального часу. Це допомогло зберегти життя людей та ефективніше відстоювати суверенітет країни.

У разі наявності в такої особи дітей подання заяви про взяття їх на облік можливе лише за наявності відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у свідоцтві про народження таких дітей, виготовленому на паперовому бланку. Для цього ВПО особисто або через законного представника звертається за видачею довідки до уповноваженого органу, а раніше видана їй довідка вилучається, про що вносяться відповідні записи до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб. Довідка не перереєстрована у встановлений строк, не є дійсною (абзац дев’ятий пункту 6 Порядку).

Попри те, що в лютому 2022 року продав свою частку у Firefly, він опинився у першій половині рейтингу NV, на 12 місці. Програма навчання, за словами її учасниці Олександри Горобець, була насичена. За тиждень технологи мали відпрацювати на практиці застосування кількох технологій безвідходного виробництва – максимальної переробки сировини з нульовою кількістю відходів.

Що може бути доказом, що підтверджує факт проживання на відповідній території? Візьміть багаторічний досвід Franke та вдихніть свіже повітря в ваш бізнес. Ми не просто створюємо кавові машини найвищого стандарту якості. Неважливо, маєте ви маленьку кав’ярню чи розгалужену мережу ресторанів, у Franke є рішення для будь-якого бізнесу.

За результатами проведених 10 та 11 січня обговорень щодо користування Реєстром Міндовкілля запрошує представників бізнесу продовжити обговорення актуальних питання щодо функціонування нового Єдиного реєстру з ОВД. ⇒ Пройти електронну ідентифікацію та автентифікацію з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації, електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, або інших засобів електронної ідентифікації, які дають змогу однозначного встановлення особи. У сучасних війнах важливу роль відіграють супутникові технології. Вони забезпечують оперативну розвідку та надають детальні актуальні зображення з важкодосяжних (наприклад, тимчасово окупованих) територій. Єдиний, хто представляв на турнірі український чемпіонат – захисник Шахтаря Новатус Міроші з Танзанії.

Співпраця з Клайпедським державним університетом – це розширення мережі партнерських ЗВО. ⇒ За бажанням звернутися до уповноваженого органу або уповноваженої особи територіальної громади/центру надання адміністративних послуг за місцем перебування на обліку для отримання довідки у паперовій формі (пункт 22 Порядку). Довідка у паперовій формі видається особі або її законному представнику після пред’явлення посадовій особі уповноваженого суб’єкта документа та після підпису особи або її законного представника на заяві про видачу довідки, яка зберігається в уповноваженого суб’єкта, що її видав. Заява про видачу довідки зберігається протягом одного року, після чого знищується. У разі зміни місця проживання заявник протягом 10 днів з дня прибуття до нового місця проживання звертається за видачею довідки до уповноваженого органу за місцем фактичного проживання/перебування, а раніше видана йому довідка вилучається. Особа має право звернутися із заявою повторно, якщо у неї з’явилися підстави для взяття на облік як ВПО, або усунуті підстави для відмови у видачі довідки, чи оскаржити рішення про відмову у видачі довідки до суду.